Koncerts "Čigānu mūzikas virpulī"

2018.gada 18.februāris

17:00

Lielā zāle

 

 

Koncertā piedalīsies dzīvās mūzikas orķestris “Giunter Light Orchestra”(Vācija), solisti-zelta balss īpašnieki Ištvans Kvik(Lietuva): Roze Coldaros (Zviedrija) un Aļona Mihaja (Ukraina); ģitāras - virtuozi: Artūrs Sabilo (Lietuva) un Armans Isojan (Armēnija), kā arī perkusijas meistars Viktors Krasovskis (Baltkrievija). Šis ir koncerts, kurā dziesmas, dejas un mūzikas “fiesta”, apvieno pasaules skaistākos skaņdarbus, kas tiek izpildīti čigānu, krievu un latviešu valodā, un kas savaldzinājuši cienītāju sirdis visā Eiropā. Neierasto ainu uz skatuves pavadīs vēl neredzēti labs noskaņojums, jo izpildītāji tā aizrauj publiku, ka skatītāji nevar mierīgi nosēdēt savās vietās un kopā ar māksliniekiem iedzīvojas noskaņā uzstāšanās laikā. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt šo brīnišķīgo pasākumu! Labs noskaņojums – garantēts!

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv