Sandras Ūpes fotoizstāde "16 portreti - 17 acu pāri"

1.-29.jūlijs
10:00-19:00
Foaje

 

 
 

Liepājas Latviešu Biedrības namā būs skatāma Sandras Ūpes fotoizstāde "16 portreti - 17 acu pāri". Kā liecina izstādes nosaukums, šoreiz būs apskatāmi portreti. 


"Ilgi neķēros portretiem klāt, jo nebiju pārliecināta par savām spējām. Portrets principā nozīmē ielaušanos otra cilvēka personīgajā telpā. Cilvēks paliek viens pret vienu ar kameru un fotogrāfu aiz tās, un ne visi tādā situācijā spēj atbrīvoties un justies komfortabli. Tāpēc gribu pateikt lielu paldies modeļiem, kuri ir atvērušies un pielaiduši mani sev klāt. Diemžēl ne visi tiks parādīti šajā izstādē. Starp portretiem ir starptautiskos konkursos prēmēti darbi, gan darbi kuri ir man mīļi.", stāsta māksliniece. 

Šī nav Sandras pirmā izstāde Biedrības namā. ( "Tuvā atsvešinātība" 2014.g. un "Pastkartes no Norvēģijas" 2015.g. ).
Sandra fotogrāfiju mācījusies pie fotomākslinieka Gunta Kopštāla. Kopš 2009. dzīvo Norvēģijā, kur aktīvi iesaistījusies Trondheimas fotoklubā. 2014. gadā izstāde "Tuvā atsvešinātība" tika izstādīta arī Trondheimā. Kopš 2013. gada Sandra ar panākumiem piedalījusies starptautiskos foto konkursos, kuros saņēmusi diplomus, goda zīmes un medaļas (Ungārijā, Indijā, Bulgārijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Itālijā un citur). 2016. gadā ieguvusi EFIAP nosaukumu (starptautiskās Foto federācijas Ekselences tituls). Fotogrāfijas tikušas izstādītas foto salonos Grieķijā, Bulgārijā, Ungārijā uc. 

Izstādes atklāšana 3. jūlijā 17.00 Liepājas Latviešu Biedrības nama foajē.

Ieeja bez maksas.