GLADIOLU ZIEDU IZSTĀDE

24.-26. augusts
Foaje


No 24. līdz 26. augustam katru dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Foajē liepājnieki un pilsētas viesi aicināti apskatīt majestātiskās un cēlās rudens puķu karalienes - gladiolas.

Krāšņajā izstādē apmeklētājus priecēs vairāk kā simts dažādu nokrāsu gladiolu ziedu šķirnes, kas izaudzētas Liepājā un visā Kurzemes reģionā, kuras uz izstādi būs atveduši kolekcionāri, selekcionāri un gladiolu kultūras entuziasti. 

Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai apskatīt ziedus, bet arī iegādāties sirdij tīkamākos gladiolu sīpolus, lai jau nākamajā rudenī varētu priecāties par šiem karaliskajiem ziediem savā dārzā.

Gladiolu ziedu izstāde Liepājā norisināsies astoto reizi un, kā ierasts, to organizē Liepājas Latviešu biedrības nams, sadarbībā ar Latvijas Gladiolu un īrisu biedrību.

Izstādē ieeja ir bez maksas un ikviens ir laipni gaidīts.