Dzintara rotu un dabas ainavu fotogrāfiju izstāde SAULE i TUVĀK

2.-29. oktobris

10:00-19:00

Lielā zāle

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz izstādi "SAULE i TUVĀK", kurā eksponētas tautas lietišķās mākslas studijas ZĪTARS meistaru Vairas Viģeles un Māra Viģeļa radītās dzintara rotas un fotostudijas FOTAST vadītājas Līgas Evaldsones veidotās Latvijas dabas ainavu fotogrāfijas. Izstādes atklāšana 2.oktobrī plkst. 17:00.

Fotogrāfe Līga Evaldsone stāsta, ka fotoizstādi veidojusi kā dāvanu gan sev, atzīmējot savu 35. jubileju, gan kā dāvanu savai zemei tuvojošajā simtgadē. Izstāde tapusi no Kurzemes pusē vairāku gadu garumā uzņemtām fotogrāfijām dažādos gadalaikos un tajā būs skatāmi gan dabas skati, ainavas, gan tuvplāni. Līga Evaldsone, kurai šī būs jau otrā personālizstāde, atklāj: "Tā ir mana Latvijas sajūta - sauli sirdī, pat tad, kad mākoņi to aizsedz, un miers, ko dod pastaigas pa mežu vai gar jūras krastu."

Ieeja bez maksas.