Kultūras centra sezonas atklāšanas svētki "Mēs esam!"

25. septembris

19:00

Lielā zāle

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra radošo kolektīvu vadītāji un dalībnieki pulcēsies Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, lai svinīgā gaisotnē atklātu jauno, 2017./2018. gada radošo sezonu!

Ikviens, kurš jūt sevī radošu nemieru un vēlmi izpausties un līdzdarboties Dziesmu un Deju svētku tradīcijas nepārtrauktajā procesā, ir laipni gaidīts Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra amatiermākslas kolektīvu kuplajā pulkā – koros, deju kolektīvos, vokālajos ansambļos, folkloras kopās, amatierteātros, lietišķās mākslas studijās vai fotostudijā “FOTAST”.

Pasākumā "Mēs esam!" ir lieliska iespēja iepazīt Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra radošos kolektīvus un to vadītājus. Aicinām uz tikšanos gan esošos kolektīvu dalībniekus, gan jaunos - dalībnieku uzņemšana turpinās.

Ieeja bez maksas.