Konkurss "PĒRĻU LIETUS"

24. februārī

11.00

Lielā zāle

 

 

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs jau septīto gadu rīko bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursu “Pērļu lietus”, kas pulcē dziedātājus no visas Latvijas.

Ikvienam jaunajam dziedātājam būtisks ir profesionālas žūrijas vērtējums, kuru katru gadu veido pieci vokālās mākslas speciālisti. Konkursantu sniegumu klausīties aicinām ikvienu interesentu. Vispirms, no pulksten 11.00 savas muzikālās prasmes rādīs jaunākie dziedātāji vecuma grupā no 5 – 7 gadiem, tad, no pulksten 14.00 uzstāsies bērni vecumā no 8 – 12 gadiem, savukārt vakarpusē, no pulksten 17.00 uz skatuves kāps jaunieši vecumā no 13 – 16 gadiem.

Ieejas maksa: 3.00 EUR. Biļetes iespējams iegādāties gan iepriekšpārdošanā jebkurā SIA "Biļešu Paradīze" kasē un internetā www.bilesuparadize.lv, gan arī konkursa dienā, 24. februārī, no pulksten 10.00 līdz 17.10 Biedrības nama kasē.