"Darbs un karjera 2018"

20. marts

10.00-15.00

Lielā zāle

 

 

Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla organizētais darba gadatirgus "Darbs un karjera".

 

Pašreizējā darba tirgus situācijā vairāku nozaru darba devēji saskaras ar grūtībām atrast nepieciešamos speciālistus. Piedaloties darba gadatirgū, darba devēji iegūst lielisku iespēju informēt par savu uzņēmumu un darba iespējām tajā, klātienē tikties ar darba meklētājiem, veikt darba intervijas ar pretendentiem uz brīvajām darba vietām un atlasīt piemērotākos kandidātus.

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina darba devējus izmantot piedāvātās iespējas un piedalīties darba gadatirgū. Dalība pasākumā ir bez maksas, dalībnieku vietu skaits ir ierobežots.

Pieteikties dalībai darba devēji var elektroniski līdz šī gada 9. martam, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu.

Anketa dalībai darba gadatirgū “Darbs un karjera 2018" Liepājā pieejama šeit.

Darba gadatirgos piedalīsies arī Latvijas un citu Eiropas valstu nodarbinātības dienestu eksperti, valsts institūciju, profesionālās izglītības iestāžu un Eiropas informācijas tīklu pārstāvji, kuri informēs par darba, izglītības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un citās Eiropas valstīs.

Ja ir jautājumi un nepieciešama detalizētāka informācija, var sazināties ar pasākuma koordinatoru Liepājā EURES konsultantu Andri Segliņu pa tālruni 63429422, mobilo tālruni 26591666 vai e-pastu Andris.Seglins@nva.gov.lv.