LTRK SEMINĀRS

23. februārī

13.00

Kamerzāle

 

 

 

 

 

 

Seminārā apgūsim labas prezentācijas pamatprincipus un tās struktūru. Uzzināsim kā plānot savu publisko uzstāšanos. Pievērsīsimies arī ķermeņa valodas nozīmei uzstāšanās laikā, kā tā ietekmē jūsu uzstāšanās kvalitāti un klausītāju uztveri. Gūsim ieskatu par to, kā pārvarēt stresu un atbildēt uz jautājumiem un iemācīsimies dažus praktiskus paņēmienus. Apgūsim to, kā veidot kontaktu ar auditoriju, kā kustēties telpā. Pievērsīsimies žestiem un balsij, lai tie mums palīdzētu labāk nodot mūsu stāstu auditorijai nevis traucētu vai iemidzinātu auditoriju. Cilvēki daudz labāk uztver un pieņem informāciju, ja tā tiek nodota stāsta formā. Tāpēc uzzināsim par laba stāsta veidošanas principiem. Un, visbeidzot, nedaudz pieskarsimies efektīva prezentāciju vizuālo materiālu dizaina pamatprincipiem.

Semināru vadīs – Elita Racina. Elita savā 20 gadu pārdošanas un mārketinga pieredzē lielos un starptautiskos uzņēmumos ir bieži saskārusies ar vajadzību prezentēt savas idejas, pārliecināt auditoriju, izprast auditorijas vajadzības un veidot ar to kontaktu. Tāpēc Elita savulaik padziļināti apguva publiskās runas prasmes pie atzītiem treneriem Latvijā un pēc tam ir dalījusies ar savām zināšanām 6 gadus palīdzot tās apgūt saviem dažādu amatu un profesiju kolēģiem.

Reģistrācija: https://goo.gl/forms/K55UAMqBZRmwDzoX2 

Vietu skaits ierobežots. No uzņēmuma tiks akceptēts tikai 1 pārstāvis.

Semināru organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK sadarbībā ar Europe Direct informācijas centru Liepājā.