IZSTĀDE "Bezgalība"

01.03. - 27.03.
10.00 - 19.00
Foajē

 

 

 

1. martā plkst. 17.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Foajē tiks atklāta Agneses Oses glezniecības personālizstāde “Bezgalība”, kura veltīta Tēvzemei Latvijai 100. dzimšanas dienā.

 

“Mana  gleznu izstāde “Bezgalība” nepretendē uz profesionāla mākslinieka statusu. Viss mans darba mūžs ir bijis saistīts ar  teātra  mākslu - esmu diplomēta aktrise. Diplomu ieguvu  Valsts Teātra Mākslas  Institūtā –“GITIS” Maskavā)”, par sevi stāsta Agnese.

“Pirmo eļlas gleznu uzgleznoju 2016. gada 28. decembrī. Pašai par pārsteigumu to atzinīgi novērtēja “savējie” un draugi. Un tā arī tas viss sākās - ar grāmatveikala "JUMAVA" vadītājas  ieteikumu, manas pirmās gleznas varēja redzēt grāmatnīcas logos,  un pagājušajā gadā izstādes darbus “Dzintarjūra”, kas veltīta Liepājai - pilsētai pie jūras, varēja apskatīt arī Liepājas Latviešu biedrības namā”.

Agnese Ose glezniecību apguvusi pašmācības ceļā, skatoties profesionālu mākslinieku un pedagogu internetā publicētos video materiālus, kuri palīdzējuši un iedrošinājuši spert pirmos soļus mākslas telpā, nebaidoties no baltā audekla. “Mīlu iet nestaigātus ceļus.  Liekas, ka manī atvēries kāds  paslēpies avots... Gleznošana ar eļlas krāsām dod brīvības un neatkarības sajūtu, neliek konkurēt ar kādu profesionāli. Gribu ar saviem darbiem aizmirst ikdienu un sajust cik mūsu Dzimtene ir skaista. Aicinu ikvienu ieklausīties savās sajūtās un būt drosmīgam  paņemt savu sapni pie rokas un parādīt to citiem!”, saka A. Ose.

Ieeja izstādē ir bez maksas.