"ANDELE MANDELE" drēbju tirdziņš

22. aprīlī

11.00

Lielā zāle

 

Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst. 11.00 līdz 15.00 norisināsies jau teju 10 gadus pastāvošais Dāmu garderobju izpārdošanas tirdziņš “Andele Mandele” jeb “Pērļu medības”, kurā varēs iegādāties apģērbu, apavus, rotaslietas un citus aksesuārus garderobes papildināšanai.

 

“Andelesmandeles” pamatideja ir pavisam vienkārša – tiek izpārdotas vai iemainītas sieviešu,vīriešu vai bērnu garderobes saturs par pavisam izdevīgām cenām, tādā veidā veicinot zaļo dzīvesveidu un ,protams, piešķirot lietām otro, trešo un pat piekto dzīvību. Cenas tirdziņā ir vidēji par 70 % zemākas kā veikalos.

Zinot to, ka vienu kleitu īsta Dāma uz pasākumu uzvelk tikai vienu reizi, nereti ir iespēja andelē “nomedīt” praktiski jaunas un nenēsātas lietas. “Andele Mandele” - tas ir lielisks veids kā atsvaidzināt savu garderobi, vai atbrīvoties no lietām, kas ir morāli novecojušas, bet kādai citai Dāmai tas var būt īsts atradums.

Savulaik pirms septiņiem gadiem “Andele Mandele” aizsāka savu reģionālo andeļu kustību tieši Liepājā, un, tā kā andelēties gribētāju skaits ar katru gadu aug ar vien lielāks, par pasākuma norises vietu izvēlēts Liepājas Latviešu biedrības nams.

 

Ieeja apmeklētājām - Pērļu Medniecēm – bez maksas. 

Pieteikšanās tirgotājiem šeit: https://www.andelemandele.lv/events