LTRK SEMINĀRS

25. aprīlī

13.00

Kamerzāle

 

 

Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu piedāvā bezmaksas semināru "Mērķa auditorijas noteikšana - galvenais mārketinga uzdevums".

 

Seminārā tiks apskatīts:

- Vērtības piedāvājums;

- Pozicionējums;

- Klienta sasniegšanas kanāli;

- Komunikācijas veidi;

- Piemērota cena;

- Izplatīšanas kanāli.

Semināru var izmantot gan jauni uzņēmumi, gan uzņēmumi, kas grib ieviest jaunus produktus, vai arī uzņēmumi, kas grib kaut ko mainīt savā darbībā.

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 23.04. -https://goo.gl/forms/dWLtMkjWr65Drf7y2 vai pa tālr.63429019

Lekciju vadīs: ELITA RAČIŅA - mārketinga un pārdošanas profesionāle ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, ko guvusi lielos un starptautiskos uzņēmumos gan finanšu, gan plaša patēriņa sektoros. Eksperte stratēģiskā, tradicionālā un digitālā mārketinga, e-komercijas un produkta/biznesa attīstības jautājumos. Nesen nodibinājusi savu uzņēmumu Company EQ, kas piedāvā mārketinga pakalpojumus un konsultācijas, kā arī apmācību par mārketinga tēmām. Šobrīd Elita darbojas gan Latvijā, gan ārzemēs, palīdzot gan nelieliem, gan plaši atpazīstamiem starptautiskiem uzņēmumiem.