NORAS BUMBIERES fonda koncerts

10. jūnijā
16.00
Lielā zāle

 

Godinot sava laikmeta vismīlētākās dziedātājas piemiņu, Biedrības namā norisināsies Noras Bumbieres fonda rīkotais koncerts “Atmiņu portrets”, kurā izskanēs ne tikai zināmas Raimonda Paula dziesmas, bet arī skaņdarbi, kurus tieši Norai Bumbierei radījuši mazāk zināmi komponisti.Noras Bumbieres balss, talanta un harizmas fenomenu ir centušies izprast daudzi. Gadsimta garumā Latvijas estrādes mūzikā viņa bija un joprojām ir viena no visspožākajām leģendām, kuras dzīvei un talantam sekojušas līdzi daudzas paaudzes, tieši tādēļ viņas vārdā nosauktais fonds jau vienpadsmit gadu garumā uztur dzīvu gan mākslinieces piemiņu, gan palīdz jaunajiem solistiem spert pirmos soļus uz lielās skatuves.

Šogad koncertā uzstāsies ne tikai N.Bumbieres ilggadējais skatuves partneris Viktors Lapčenoks un laikabiedrs Žoržs Siksna, bet arī virkne citu mūziķu, kas joprojām turpina dziedāt mākslinieces dziesmas: Rūta Dūduma, Ira Krauja, Daiga Petkeviča, Normunds Jakušonoks, mūziķu grupa E. Jass vadībā, Jelgavas Tirkīza kora ansamblis. Režisors: S. Kalniņš.

Fonda dibinātāja un dvēselīte ir pašas Noras māsa Māra Zustrupa. Viņa ir ieguldījusi savu sirdi un dvēseli katrā konkursā, katrā koncertā, katrā dalībniekā un katrā komandas biedrā. Fonda mērķis ir popularizēt latviešu estrādes mūziku, īpaši akcentējot tās sākumu 60.-70.gados, kas saistās ar Raimonda Paula mūzikas šedevriem un to izpildītājiem. 

 

Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv

Tuvojošajām vārda dienas gaviļniecēm Norām ieeja koncertā bez maksas, “Biļešu Paradīze” kasēs uzrādot personu apliecinošu dokumentu.