Jauktā kora KURSA jubilejas koncerts

26. maijā
14.00
Lielā zāle

 

 

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "Kursa"(diriģente Ilze Āboliņa) svin savu 65 gadu jubileju, aicinot uz koncertu "Es atnācu uguntiņu".

 

Koncertā skanēs kora iemīļotās latviešu tautasdziesmas un latviešu komponistu orģināldziesmas. Gaviļniekus sveiks un koncertā piedalīsies arī viesi - soliste Elizabete Elere un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālā studija "Pērlītes" (vadītāja Iveta Logina). kā arī Liepājas 8. vidusskolas tautas deju kolektīvs "Pumpuriņi" (vadītāja Vineta Egliena). 

Jauktais koris "Kursa" dibināts 1953. gadā un ir viens no senākajiem Liepājas koriem. Šobrīd kolektīvā dzied dažādu paaudžu dziedātāji. Koris ir Vispārējo latviešu Dziesmu svētku dalībnieks, piedalījies arī Koru olimpiādes noslēguma koncertā Rīgā.