Gladiolu ziedu izstāde

23. - 25. augusts

Foajē

 

Liepājnieki un pilsētas viesi aicināti Liepājas Latviešu biedrības namā apskatīt majestātiskās un cēlās rudens puķu karalienes – gladiolas. Gladiolu ziedu izstāde Liepājā norisināsies jau devīto reizi un, kā ierasts, to organizē Liepājas Latviešu biedrības nams sadarbībā ar Latvijas Gladiolu un īrisu biedrību. 

 

 

Krāšņajā izstādē apmeklētājus priecēs vairāk nekā 100 dažādu nokrāsu gladiolu ziedu šķirnes, kas izaudzētas Liepājā un visā Kurzemes reģionā. Tās uz izstādi būs atveduši kolekcionāri, selekcionāri un gladiolu kultūras entuziasti.

Izstādes apmeklētāji varēs sastapt arī Latvijas Gladiolu un īrisu biedrības prezidentu - selekcionāru Laimoni Zaķi, kurš sniegs konsultācijas par gladiolu audzēšanu un šķirņu izvēli. Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai apskatīt ziedus, bet arī iegādāties sirdij tīkamākos gladiolu sīpolus, lai jau nākamajā rudenī varētu priecāties par šiem karaliskajiem ziediem savā dārzā.

Gladiolu izstāde Biedrības nama foaje apskatāma:

23. augustā no 11.00 līdz 18.00;

24. augustā no 10.00 līdz 18.00;

25. augustā no 10.00 līdz 17.00.

 

 

Ieeja izstādē ir bez maksas.

 

 

 

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu