Mūzikls BALTICAN CARMEN

19. janvārī

17.00

Lielā zāle

 

 

 

Liepājas Latviešu biedrības namā tiks uzvests starptautiskais projekts-mūzikls „Baltican Carmen”.

 

Tikai decembrī, janvārī un februarī vairākās Latvijas koncertzālēs notiks starptautiskā projekta - mūzikla “Baltican Carmen” viesizrādes. Šī iespaidīgā izrāde – dziesmu, deju un mūzikas „fiesta” šovs, kurā oriģināli tiek interpretēts Žorža Bizē populārākais darbs, tam piešķirot jaunu struktūru un skanējumu. Tajā apvienoti skaistākie pasaules populārākās klasikas stilizējumi, romances un citas visiem labi zināmās dziesmas, kuras tiek izpildītas spāņu, angļu, krievu un latviešu valodās.

Šo projektu radījis populārais mūzikas producents no Lietuvas - Viktors Prapras, kurš no 2015. līdz 2017. gadam Latvijas publikai veltīja mūziklus „Čigānu Barons”, „Čigānu Princese” un „Čigānu mūzikas virpulī”, kurus pavadīja vētrainas ovācijas pārpildītās koncertzālēs.

Mūziklā piedalās izpildītāji no dažādām valstīm: unikālās balss īpašnieks, Marijas Štata Pēterburgas operas un baleta teātra solists Andre Bobroff (Krievija), valdzinošā dziedātāja un flamenko dejotāja Anna Dribas (Latvija), profesionāli dejotāji no Lietuvas, starptautisko deju konkursu laureāti Deivids Meškausks un Katerina Voropaj, kā arī dažādu TV projektu finālisti, baletdejotājs Toms Legenzovs un Irina Nazarenko. Šova laikā skatītājus patīkami pārsteigs mūzikas virtuozi: vijolnieks Gabriela Aniola (Izraēla) un ģitārists Arturs Sabilo (Lietuva).

Izrādes laikā būs iespēja vērot krāšņākos gaismu specefektus, greznas dekorācijas un scenogrāfijas elementus. Izpildītāji skatītājus priecēs ar 40 košiem skatuves tērpu komplektiem.

Biļetes pieejamas visās "Biļešu paradīze" kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu