Jaukto koru dziesmu diena

20. oktobrī

17.00

Lielā zāle

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "Kursa" un diriģente Ilze Āboliņa aicina uz jaukto koru dziesmu dienu “VISIEM VIENA - KATRAM SAVA - TAUTASDZIESMA”. Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē jau trešo gadu pulcēsies jauktie kori no dažādiem Latvijas novadiem.

 

Latviešu kultūrā gan pagātnē, gan mūsdienās īpašu lomu ieņem tās bagātība - latviešu spēka dziesmas – tautasdziesmas. Tās atspoguļo domas un vārda spēka izmantojamību ikdienā gan sevis un dabas harmonizācijai, gan dažādu ļaunumu novēršanai, gan dziedināšanai, gan laika apstākļu uzlabošanai, gan attiecību nodibināšanai ar citu dimensiju smalkajām būtnēm. Tautasdziesmas dzīvas, spēka pilnas un ikvienam tuvas padarām mēs paši, skandinot ikdienā un ceļot godā svētku reizēs. Visiem viena un katram sava. Izdziedi savu mīļāko tautasdziesmu dziesmu dienā!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu