Tautas deju koncerts "Rudens nāca sētiņā"

27. oktobrī

19.00

Lielā zāle

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vaduguns” un tā vadītāja Kristīne Jaunbrūna aicina uz otro tautas deju kolektīvu koncertu “Rudens nāca sētiņā”. Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē pulcēsies tautas deju kolektīvi no vairākiem Latvijas novadiem.

 

Koncerts “Rudens nāca sētiņā” tiek veidots ar mērķi uzturēt Dziesmu un deju svētku tradīciju kā dzīvu un unikālu kultūras vērtību starpsvētku periodā, vienkopus pulcējot Latvijas deju kolektīvus un sekmējot dejotāju radošo iniciatīvu un sociālās līdzdalības aktivitāti.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu