Svētku sarīkojums “Godi”

18. novembrī

14.00

Lielā zāle

 

 

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs  aicina svinēt valsts simtgadi īpaši krāšņos godos.

 

Simtgade – mīlestības piepildīti godi. Svinēt protam gan košu tautas deju ritmos, gan smalkā, jūtīgā un niansētā kormūzikā. Protam par savu mīlestību gan lepni un skaļi gavilēt, lai visi kalni skanēt skan, gan klusi čukstēt ticības vārdus. Būtiskākais – spējam būt un radīt kopā. Radīt kā krāšņu ornamentu deju rakstos, kā daudzbalsību vērst vienā domā, kā rakstīt villaines un jostas. Mūsu tautas radošajam garam piederīgās dziedāt, dejot un muzicēt prasmes kā īpašu gēnu esam mantojuši no iepriekšējām paaudzēm. Godu dienā kopā sanāk visa saime. Latvijas simtajā dzimšanas dienā lai atklājas tās sajūtas, kādas ikvienam rodas godus veidojot un tajos piedaloties!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu