"Dziedonis" 5 gadu jubilejas koncerts

14. oktobrī

14:00

Lielā zāle

 

 

 

 

Notiks vīru kora "Dziedonis" 5 gadu jubilejas koncerts. 

 

Vīru ansamblis “Dziedonis” Valda Aivara vadībā savu radošo darbību uzsāka 2013. gada septembrī, kad pēc 85 gadu jubilejas nosvinēšanas un XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku izbaudīšanas savu darbību pārtrauca vīru koris “Dziedonis”.

Vokālais ansamblis “Dziedonis” cieņā tur klasisko repertuāru, kā arī gatavo tematiskās programmas Ziemassvētkiem, Mātes dienai un citiem svētkiem, kā arī regulāri viesojas citos Latvijas novados. Ansambļa repertuārā  ir latviešu tautasdziesmu apdares, mīlas dziesmas, latviešu komponistu, tai skaitā arī liepājnieku, skaņdarbi. Pēdējos gadus vīri ar panākumiem piedalījušies arī Latvijas Šlāgeraptaujā.

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu