Muzikālā izrāde KRAUKŠĶĪTIS

22. decembrī

17.00

Lielajā zālē

 

 

Ar krāšņo muzikālās Ziemassvētku pasakas "Kraukšķītis" izrādi Liepājas Latviešu biedrības namā viesosies Latvijas Jaunatnes teātris, lai ieskandinātu svētku laiku un aicinātu ciemos mazos skatītājus un ģimenes!

 

Nika Matvejeva un Marata Samauska muzikālā izrāde ir tapusi pēc Margaritas Stārastes pasakas "Kraukšķītis" motīviem.

Izrādes laikā skatītāji dosies aizraujošā ceļojumā kopā ar Kraukšķīti cauri pasaku mežam, satiekot Lācenīti Ķepiņu, vāveres, lapsēnus, rūķus, Pīli Pēkšķi, suni Vavi un citus Pasaku meža iemītniekus. 

Lomās - Zigurds Neimanis, Pēteris Šogolovs, Raimonda Vazdika, Dace Makovska, Madara Celma, Sandis Bergholds, Miks Galvanovskis, kā arī Latvijas Jaunatnes teātra bērnu un jauniešu studijas audzēkņi. Režisors - Ivars Lūsis, horeogrāfe Lilija Lipore, vokālā pedagoģe Madara Celma, kostīmu māksliniece Jūlija Ļaha, producents Juris Millers.  

Noteikumi:
Biļete jāiegādājas katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī. Izrāde ir paredzēta skatītājiem no 5 gadu vecuma.

Izrāde divos cēlienos, tās ilgums - aptuveni 1 stunda un 40 minūtes

Biļetes pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un https://bilesuparadize.lv

Ieskats izrādē: https://www.youtube.com

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu