Grupas "CREDO" koncertprogramma

17. novembrī

20.00

Lielā zāle

 

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina kopīgi nosvinēt valsts svētkus, apmeklējot Jelgavas bigbenda “Combo grupas” un leģendārās grupas “CREDO” koncertprogrammu pie galdiņiem „Daudz laimes, Latvija!”. Svētku atmosfēru ar krāšņiem tērpiem un eleganci papildinās sporta deju centra "Lesto" deju priekšnesumi.

Dāmas un kungi, jaunkundzes un jaunskungi - spodriniet kurpes un gatavojiet smalkākos balles tērpus,  jo ir pienācis laiks kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt īpašu noskaņu vakaru, sagaidot Latvijas simtgadi balles deju mūzikas pavadībā un Latvijas dzimšanas dienas gaidīšanas noskaņās. Biedrības nams šoreiz balles apmeklētājiem sniedz iespēju atzīmēt Latvijas dzimšanas dienu kopā ar Jelgavas bigbenda “Combo grupu” un latviešu estrādes mākslinieku grupu “CREDO”, kurā muzicē Guntis Veits (solists, ģitārists), Aivars Vīksna (solists, basģitārists), Gundars Lintiņš (sitaminstrumentālists) un Guntars Endzelis (solists, ģitārists).

Jelgavas bigbenda “Combo grupa” izpildīs populārākās dziesmas no latviešu un pasaules mūzikas repertuāra, balles viesiem ļaujot griezties jautrā dejas taktī. Koncertprogrammā būs dzirdamas arī klasiskā džeza, kā arī skaistākās blūza mūzikas kompozīcijas.

 “Combo grupa” ir regulāri uzstājusies dažādās Latvijas pilsētās, kā arī snieguši neskaitāmus koncertus Francijā, Vācijā, Itālijā, Čehijā, Meksikā, Brazīlijā un citās valstīs. Tāpat grupa vairākkārt uzstājusies arī dažādās televīzijas pārraidēs un populārākajos izklaides šovos, un ne reizi vien ieguvuši godalgas starptautiskos džeza konkursos.

Par godu valsts svētkiem, “Credo” izpildīs daudzveidīgu koncertprogramu, kurā būs iekļautas klausītājiem zināmās, laika pārbaudi izturējušās un tik ļoti iemīļotās dziesmas no grupas muzikālo gaitu sākuma, 90. gadiem, kā “Ziņģe par bailēm”,  “Meitene ar kallu ziediem”, “Kad nekas nav palicis tevī”, “Neko nevar skaidri zināt”, “Tur aiz mākoņiem ir saule” un citas dziesmas, kas tapušas samērā nesen un veltītas Latvijas dzimšanas dienai.

Ar elegantu šarmu un gracioziem priekšnesumiem uzstāsies Liepājas sporta deju centra "Lesto" dejotāji, kuru izpildījumā redzēsim neatkārtojamo Vīnes valsi un temperamentīgās Latīņamerikas dejas.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, balles skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotajā fotostūrītī.

Aicinām ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi patriotiskās un līksmās noskaņās kopīgi sagaidīt Latvijas 100. dzimšanas dienu!

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 63423829

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu