Jaungada svinības

31. decembrī

22.00

Lielā zāle

 

 

 

 

 

 

31. decembrī, no plkst. 22:00 ar īpaši krāšņām Jaungada svinībām durvis vērs Liepājas Latviešu biedrības nams aicinot ikvienu pavadīt Vecgada vakaru un sagaidīt Jauno gadu kopā ar Dailes teātra dziedošo aktieru ansambli “Ilga”, kurā apvienojušies trīs atraktīvi un dziedoši aktieri - Gundars Silakaktiņš, Aldis Siliņš un Lauris Subatnieks. 

Pēc pusnakts balles viesi Jaungada nakti varēs izdejot muzikālās apvienības "VINTĀŽA" mūzikas pavadījumā, kas nu jau sešus gadus veido muzikālas restaurācijas no pagājušā gadsimta spožākajiem darbiem latviešu estrādes mūzikā. Bez tradicionālajām, iemīļotajām un tautā populārajām melodijām latviešu valodā, mūziķi izpildīs arī ārzemju mūzikas hitus.

Koncertprogrammu papildinās krāšņas dejas Egijas Skujiņas un Ērika Veita izpildījumā.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, pašus skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotā fotostūrī "Zvaigžņu nakts mirdzumā".

Biļetes iespējams iegādāties Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, visās “Biļešu Paradīze” kasēs vai internetā https://bilesuparadize.lv/jaungada-svinibas

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu