Grupas "DUCELE" koncerts "Tā viš i"

23. februārī

18.00

Lielā zāle

 

Notiks grupas "DUCELE" koncerts "Tā viš i", kurā skanēs pazīstamas un mazāk pazīstamas latviešu tautas dziesmas ļoti savdabīgā, jebkura mūzikas stila izpratnes un kompetences auditorijai aizraujošā, tikai DUCELES vīriem piederīgā, pop/folk/ hipster/svinger roka interpretācijā, ar “ekoloģiskās mūzikas delikātu piesitienu pareizajā vietā un laikā”. 

"DUCELE" ir latviešu pop/folk/hipster/svinger roka ekoloģiskās mūzikas grupa/orķestris, kuras grupas sastāvā muzicē Andris Alviķis (balss, kontrabass, sitamie instrumenti), Arnis Veisbārdis (balss, ģitāra), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, dūdas, stabules, ģitāra), Mārcis Kalniņš (balss, bandžo, bazuki, ģitāra).

Koncerta programmā iekļauto dziesmu tematika ir koncentrēti pašironiska – par tautumeitu un tautudēlu viedumu, par pieguļā un meitās jāšanu, par līgaviņas lūkošanu un precībām, par karošanu un miera laikiem, par mīlestību un šķiršanos, par mīlēšanos… Protams, koncerta laikā arī parunāsim par dažādo šīs dienas Latvijas sabiedrību un Duceles vīrus uzrunājošām, izaicinošām - delikātām tēmām. Pasmiesimies par sevi un arī par citiem!

Nepilnu divu gadu laikā, uzsāktot koncerttūri, DUCELE jau būs izdevusi savu otro mūzikas albumu “Tā Viš I 2”. Pirmais DUCELES mūzikas albums “Tā Viš i I” tika pilnībā izpārdots no veikalu plauktiem viena gada laikā. Bet, nebēdājiet - DUCELES vīri, tūres menedžments un producenti ir sarūpējuši patīkamu pārsteigumu visiem koncertu apmeklētājiem – koncerta starpbrīdī vai pēc koncerta būs iespējams iegādāties abus DUCELES mūzikas albumus, saņemt grupas dalībnieku autogrāfus un nofotografēties kopā ar mūziķiem. Iespējama arī DUCELES sponsoru produkcijas degustācija.


Būs īpaši pārsteigumi (no mazākā ķipara līdz pašam vecākajam) :

1. Tiem koncertu apmeklētājiem, kuri uz koncertiem būs ieradušies krāsaini apģērbti – DUCELES stilā (ar pielīmētu bārdu un/vai ūsām, cilindrā vai katliņā, krāsainā kleitā vai uzvalkā….tā, lai pašiem un apkārtējiem būtu jautri);

2. Koncertos tiks pieaicināti viesmūziķi, kuri kuplinās DUCELES pop/folk/hipster/svinger roka šūniņas skanējumu ar saviem muzikālajiem krāsu triepieniem, padarot koncertus vēl krāsainākus un lustīgākus.

Koncertos atļauta fragmentāra pop/folk/hipster/svinger roka ekoloģiskās mūzikas grupas/orķestra DUCELE uzstāšanās fotografēšana un filmēšana, tūres producentiem un DUCELEI saglabājot autortiesības uz nofilmēto video materiālu. 

Biļetes pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un https://bilesuparadize.lv/lv/ducele

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu