"Fotast" 60 gadu jubilejas izstāde

05.12. - 02.01.

10.00-19.00

Izstāžu galerija un Foajē

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra fotostudija FOTAST 5. decembrī pulksten 17:30 atklās 60 gadu jubilejas izstādi “6:0 mūsējie turpina”. Izstādē piedalīsies 24 fotogrāfi, to vidū arī Fotast goda biedri – Varis Sants, Pēteris Jaunzems, Gunārs Kopštāls un Irina Tīre. Izstādē būs apskatāmas vairāk kā 80 fotogrāfijas bez noteiktas tēmas, jo galvenais uzsvars likts uz katra fotogrāfa individualitāti, ideju un pasaules redzējumu. Atteikšanās no vienotas tēmas reizē ir gan iespēja parādīt katru dalībnieku atsevišķi, gan arī izaicinājums - no atšķirīgām fotogrāfijām izveidot vienotu stāstu. 

FOTAST ir senākā fotostudija Latvijā, kas darbojusies bez pārtraukuma. Tā pastāv kopš 1958. gada, kad domubiedri Gunārs Kopštāls, Visvaldis Blankenburgs un Huberts Stankevičs satikās Rožu laukumā un nolēma dibināt fotostudiju.

Izstāde būs apskatāma līdz 2. janvārim. 


Ieeja bez maksas.

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu