Tautas deju festivāls

27. aprīlī

18.00

Lielajā zālē

 

Jau 15. reizi Liepājā pulcēsies dejotāji no dažādām Latvijas pilsētām, lai iepriecinātu skatītājus ar radošu un daudzkrāsainu koncertprogrammu. Katrs deju kolektīvs demonstrēs trīs dejas, no kurām viena – jaunradīta, izmantojot kādas latviešu filmas mūziku un tematiku. 

 

Pirms koncerta dalībniekus gaida arī radošas un sportiskas aktivitātes “3+3 pilienu sacensības”. Festivāla ceļojošās balvas “Lielais piliens” ieguvēju noteiks festivāla rīkotāju izveidota žūrija, apkopojot “3+3 pilienu sacensības” un koncerta skatītāju simpātiju balsojuma rezultātus.

Tautas deju festivāls “Aprīļa pilieni” radīts, lai stiprinātu Dziesmu un deju svētku tradīciju, popularizējot latviešu tautas deju un skatuviskās dejas žanru, pulcējot vienkopus Latvijas deju kolektīvus un veicinot to vadītāju jaunradi, pieredzes apmaiņu un sadarbību.

Festivālu organizē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs kopā ar vidējās paaudzes deju kolektīvu “Kvēle”.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja Ingrīda Lūka.

Biļetes: Visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv/aprila-pilieni

 Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu