Havajiešu ballīte

13. aprīlī

20.00

Lielā zāle

 

 

Liepājas latviešu biedrības namā notiks eksotisks sezonas noslēguma pasākums ar nosaukumu “Havajiešu ballīte”, kas turpina apmeklētāju ierasto tradīciju – sezonas noslēguma ballītes ir pavasara un vasaras vēstneši to apmeklētājiem. Šoreiz vasarīgo noskaņu pasākuma laikā palīdzēs radīt havajiešu deju grupas Fichers priekšnesumi un grupas “Zvaigžņu lietus” muzikanti, kuri izpildīs visiem grupas cienītājiem labi atpazīstamas melodijas.

Neraugoties uz to, ka aprīlis ir pavasara mēnesis, laikapstākļi ne vienmēr lutina un ļauj noskaņoties vasarai un atvaļinājumu laikam. Lai radītu šādas sajūtas Liepājas latviešu biedrības namā notiks neierastas sezonas noslēguma svinības, kas šoreiz tiks aizvadītas ne tikai eksotiskos priekšnesumos, bet arī iemūžinātas tropu noskaņu foto stūrītī, kas apmeklētājiem ļaus iejusties atpūtnieku tēlā, kuri devušies baudīt atvaļinājumu vairāku tūkstošu kilometru attālumā no mājām. Lai veicinātu cilvēku iejušanos tēlā un vasarīgu atmiņu radīšanu, šoreiz ikviens “Havajiešu ballītes” apmeklētājs ir aicināts nostiprināt šī pasākuma tematiku un izvēlēties savu apģērbu atbilstoši tēmai, kas atļauj ģērbties nedaudz košāk, vasarīgāk un neierastāk kā ikdienā. 

Muzikālie priekšnesumi pasākuma laikā vīsies ar spilgtiem havajiešu deju grupas Fichers priekšnesumiem, kuri ieradīsies no Rīgas, lai priecētu liepājniekus eksotiskajā vakarā. Grupa dibināta 2006. gadā un tās repertuārā ir gan daudz, dažādu priekšnesumu, gan tērpu, gan meistarklases pasākuma viesiem, jo nereti paši pasākumu viesi tiek aicināti pievienoties un kļūt par daļu no priekšnesuma, kas apmeklētājiem sniedz enerģiju visam turpmākajam vakaram, jo havajiešu dejas var izpildīt ikviens, kurš ar ķermeņa palīdzību vēlas paust savas sajūtas. Dejā tiek izmantotas plūstošas roku un ķermeņa kustības, kas tiek papildinātas ar spilgtām Havaju salu ziedu virtenēm un plandošiem svārkiem, kas skatītājos izraisa emociju vētru un smaidus.

Havajiešu noskaņu nakti palīdzēs ieskandināt klausītājiem atpazīstamā grupa “Zvaigžņu lietus”, kura dibināta 1993. gadā un veiksmīgi pastāv vēl šobrīd. Pastāvēšanas laikā grupas dalībnieki tikuši aicināti uzstāties dažāda mēroga pasākumos, sākot no šlāgerfestivāliem, beidzot ar kāzām un mazāka mēroga ballītēm, kuros mūziķi priecē savus klausītājus. Koncertā grupa uzstāsies gan ar klausītājiem zināmām dziesmām kā “Vasaras sapnis”, “Agrs rīts” un “Roku man sniedz”, gan izpildīs pavisam nesen tapušas dziesmas no saviem jaunākajiem albūmiem.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Biedrības nama Info centrā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00 vai zvanot pa tālr. 63423829.

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu