Bērnu teātra izrāde "Zelta atslēdziņa"

12. aprīlī

11.00 - 12.00

Kamerzālē

Liepājas latviešu biedrības nama Kamerzālē būs skatāma bērnu teātra izrāde "Zelta atslēdziņa".

 "Zelta atslēdziņa" ir pasaka par koka cilvēciņu Buratīno, kuram ir savi sapņi, savs skatījums uz lietām un cilvēku attiecībām cilvēku pasaulē. Labais un ļaunais bijis vienmēr, varētu pat teikt mūžīgi un visur. Arī šajā pasakā ir ļauni un mantkārīgi ļaudis. Tie ir Karabass-Barabas, Lapsa Alise un Runcis Bazilio. Izrādē piedalās 16 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Bērnu teātra aktieri.“"Zelta atslēdziņa ” ir kā simbols - labo tā slēgs, ļauno tā neslēgs...”, teicis lugas autors, krievu rakstnieks Aleksejs Tolstojs. “"Zelta atslēdziņa ” ir kā simbols - labo tā slēgs, ļauno tā neslēgs...”, teicis lugas autors, krievu rakstnieks Aleksejs Tolstojs.

Režisore: Vita Pētersone

Galvenajās lomās: Buratīno - Mārtiņš Mazbergs, Karabass-Barabass - Kristers Reinis, Lapsa Alise - Daniēla Mihelsone

Mūzika: Ilgvars Žilinskis. 

Scenogrāfija: Agate Ķiģele-Ābele

Kostīmu mākslinieces: Silvija Ķirse, Vineta Bitlerjus un Dace Lanka

Biļetes: Visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu