Izstāde "Veltījums"

3. augustā

14.00

Izstāžu galerijā

 

Liepājas latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā tiks atklāta mākslinieka Jāņa Grabovska personālizstāde “Veltījums”, kas tiek rīkota kā veltījums Latvijas zemei un skaistumam. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieku 3. augustā plkst. 14:00

 

Šī personālizstāde māksliniekam J. Grabovskim būs atgriešanās Liepājas latviešu biedrības namā, kurā mākslinieks piedāvās aplūkot aptuveni trīsdesmit mākslas darbus dažādos izmēros, kas veidoti faktūras tehnikā, tādējādi piešķirot mākslasdarbiem unikālu izskatu. Kopīga visiem darbiem būs tēma – dabas ainavas, kuras izstādē tiks papildinātas arī ar dažiem cilvēku portretiem.

Izstādē apskatāmo mākslinieks raksturo: “Jau afišā ir pateikta šīs izstādes doma – veltījums manai zemei – skaistākajai pasaulē. Tāda tā ir gan saulē, gan miglā, gan rītā, gan vakarā. Pļavās un ūdeņos, pilīs un būdiņās. Tāpēc, ka tā ir mūsu. Mums viņa ir visskaistākā. Tik un tā! Lai tā ir mūžīgi! Ar sev pieejamiem līdzekļiem esmu mēģinājis dot to dvēseles noskaņu, kādu izjūtu pats. Dažreiz iluzoru, iztēlē radītu. Asociācijās no lielāku personību ietekmes un mūsdienīgi skumjām pārdomām, kā jau cilvēkam ar pagātnes pasaules uztveri. Kā es māku, tā es maunu. Ņemiet par labu!”

Izstāde Liepājas latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā būs skatāma no 29. jūlija - 25. augustam. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieku 3. augustā plkst. 14:00. Ieeja izstādē bez maksas

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu