"I. Kozakeviča - Sieviete Latvija"

2. augustā

16.00

Foajē

 

Liepājas latviešu biedrības nama Foajē no 2. - 31. augustam vērojama fotoizstāde "Ita Kozakeviča - Sieviete Latvija".

 

 

Liepājas Poļu biedrībai VANDA šis gads turpinās rosīgas aktivitātes zīmē, jo vairāku mēnešu garumā tiek realizēts projekts „Poļu kultūras dienas Liepājā”, kas piepildīts ar dažādiem un daudzpusīgiem notikumiem. Viens no tiem ir Itas Kozakevičas piemiņai un neatkarības sievietēm veltītās izstādes atklāšana 2. augustā plkst. 16:00 Liepājas latviešu biedrības nama foajē.

Augusts ir mēnesis, kad atceramies Baltijas ceļu pirms trīsdesmit gadiem. Izstāde veltīta Itai Kozakevičai, vienai no Atmodas laika redzamākajām līderēm, jo, pateicoties Itas iniciatīvai un pamudinājumiem, pirms trīsdesmit gadiem Liepājā izveidojās viena no pirmajām Poļu kultūras biedrībām. Izstāde tiek rīkota, lai Latvijas tauta atcerētos savus tā laika drosmīgos cilvēkus gan valstiskās neatkarības iegūšanas sākumā, gan Atmodas laikā. Izstāde vēlreiz ļaus izstaigāt foto attēlos Itas Kozakevičas dzīves gājumu, kas apmeklētājiem ļaus saistīt redzamo ar katra paša piedzīvoto un atmiņām par neseno vēsturi.

Izstādē līdzās I. Kozakevičai būs iespējams vērot citas neatkarības sievietes un iepazīties ar citu poļu sieviešu dzīvesgājumiem, kuras darbojušās dažādos virzienos – politikā, zinātnē, izglītībā, ekonomikā un militārajā jomā, mainīja atsevišķu cilvēku, vietējo sabiedrību un visas poļu sabiedrības likteņus.

Izstāde Liepājas latviešu biedrības nama foajē bez maksas būs apskatāma līdz 31. augustam.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu