Koncerts "Čigānu karaliene"

8. decembrī

17.00

Lielajā zālē

 

 

Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zālē 8. decembrī  plkst. 17:00 norisināsies teātra  koncerta  “Čigānu Karaliene”  viesizrāde, kur kopā ar čigānu RIČI grupa atzīmēs savus 20 gadus uz skatuves.

 

Galvenajās lomās  uzstāsies apburošā dziedātāja  un temperamentīgā dejotāja – Аnna Dribas un Jānis Krūmiņš (grupa Apvedčeļš), kā arī čigānu teātra “Roman” dejotāji. Šo izcilo čigānu šovu ar savu talantu spilgtinās ģitārists, dziedātājs un aktieris – Agris  Ričs no slavenās Riču ģimenes, kurš ir piedalījies daudzos romu mūzikas festivālos un izrādēs visā Eiropā. Papildus koncertā uzstāsies arī citi mūziķi. Šajā mūziklā būs iespēja vērot 1 tonnu  krāšņākos gaismu specefektus, īpašas dekorācijas un 60 dažādu tērpu komplektus, kurus mākslinieki ved sev līdzi. Šī satriecošā šova programma ar pasaules mūzikas hītiem iestudētu čigānu, latviešu un krievu valodās. Mūsdienīgais stils vienaldzīgos neatstāj nekur pasaulē. Šis koncerts ar lieliem panākumiem ir izrādīts jau tādās valstīs kā Lietuva  un Igaunija, gūstot milzīgu skatītāju atzinību un atsaucību, uzstājoties pārpildītās koncertzālēs. Lielisku garastāvokli mēs Jums garantējam!

Uz tikšanos!

 Biļetes: Visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā https://www.bilesuparadize.lv

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu