Tautas deju festivāls

26. oktobrī

17.00

Lielajā zāle

 

 

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vaduguns” Kristīnes Jaunbrūnas vadībā aicina uz festivāla “Rudens nāca sētiņā” koncertu Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

 

Festivālā pulcēsies dejotāji no dažādiem Latvijas novadiem. Ar deju palīdzību uz skatuves tiks uzburtas lauku sētas ainiņas. Dejās godinās rudeni un darbu, izdejos cilvēku attiecības un mājdzīvniekus.

Festivāla mērķis ir uzturēt Dziesmu un Deju svētku tradīciju kā dzīvu un unikālu kultūras vērtību starpsvētku periodā, pulcēt vienkopus Latvijas deju kolektīvus, sekmējot dejotāju radošo iniciatīvu un sociālās līdzdalības aktivitāti.

Rīko: Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.

 

Biļetes: Visās “Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu