Fotoizstādes "Mans" atklāšana

5. novembrī

17.30

Izstāžu galerija

Liepājas Latviešu biedrības namā šī gada 5. novembrī pulksten 17.30 tiks atklāta fotogrāfu grupas “Liepājas pozitīvs” kopīgi veidotā fotoizstāde “Mans”. Fotogrupā kopā darbojas 53 fotomīļi, taču izstādē varēs apskatīt 32 drosmīgāko un aktīvāko dalībnieku darbus, tai skaitā arī grupas veidotāja Jāņa Vecbrāļa darbus.

 

Izstāde Liepājas Latviešu biedrības namā būs apskatāma tieši vienu mēnesi, un tad tā ceļos tālāk uz Aizputi. Mans kā vadmotīvs izvēlēts, jo iekļauj ļoti plašu un tajā pašā laikā ļoti personīgu skatījumu uz apkārt esošo: mans sapnis, mans prieks, mans nams, mans mirklis, mans tēvs, mans kadrs, mans mīļums, mans bērns, mans darbs un vēl, un vēl.

Fotoapvienība “Liepājas pozitīvs” pastāv jau ceturto gadu, un šī būs otrā viņu kopīgā izstāde. Pirmā ar nosaukumu “Kaleidoskops” tika atklāta pagājušā gada pavasarī un gada laikā bija apskatāma vēl četrās vietās Latvijā.

Kaut arī fotogrupā darbojas cilvēki ar dažādu pieredzi fotografēšanā, sākot ar pieredzējušiem vairāku izstāžu dalībniekiem un konkursu laureātiem un beidzot ar foto jomas iesācējiem, tomēr visus vieno patiesa interese par fotogrāfiju, vēlme pilnveidoties un attīstīt savas prasmes. Ikdienā tam noder gan kluba iekšējie konkursi, gan kopīgi fotografēšanas izbraukumi un  semināri, savukārt izstāde ir kā gada noslēguma darbs, kad labāko var parādīt arī pārējiem.

Izstāde Liepājas Latviešu biedrības namā bez maksas būs apskatāma līdz 5. decembrim.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu