Izrāde "Kaķīša dzirnaviņas"

22. novembrī

12.00

Kamerzāle

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Bērnu teātris un režisore Vita Pētersone aicina uz izrādi “Kaķīša dzirnavas”, kas veidota pēc Kārļa Skalbes pasakas motīviem. Izrāde notiek Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē. 

 

 

Liepājas Bērnu teātra jaunie aktieri kopā ar enerģisko režisori Vitu Pētersoni sagatavojuši iestudējumu, kas veidots pēc visiem labi pazīstamās Kārļa Skalbes pasakas motīviem. Režisore stāsta, ka visi kopā centušies iedziļināties it ka sen zināmā stāstā, akcentējot un izceļot būtisko vēstījumu: “Citus mīlošā un visu piedodošā sirds vienmēr ir stiprāka par visu ļauno. Ir kaut kas augstāks par mākoņiem un putniem – tā izskan šī doma izrādē, un tas ir tas, kas Kaķītim un mums katram palīdz”. Režisore turpina: “Labais un ļaunais ir bijis vienmēr. Varētu teikt, ka tie ir mūžīgi. Izrāde ir stāsts par dzirnavnieka Kaķīša dzīvi attiecībām ar citiem, gan labajiem, gan ļaunajiem, un galu galā par labā uzvaru.”

Režisore Vita Pētersone,

Māksliniece Agate Ķiģele-Ābele

Kostīmu māksliniece Maija Drāzniece.

Izrādes garums: 50 min. 

 Plašāka informācija:

http://www.liepajaskc.lv/ 

https://www.facebook.com/liepajaskc/ 

 

Biļetes visās "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu