Moderna Jaungada pasaka

26. decembrī

15.00

Lielā zāle

Jums ir unikāla iespēja doties pasākuma ceļojumā meklēt Jaungada piedzīvojumus kopā ar mums! Jūs sagaida tikšanās ar mīļākiem multfilmas personāžiem, ar kuriem nesagarlaikojies! Pārsteidzoši interesanta un aizraujoša Jaungada pasaka ar cūciņu Pepu, LOL lellēm, Popiju un Zaru (troļļi), Chase un Marshall ( ķepu patruļa) ,My Little Pony un Minnie Mouse!

 

Pasaka par to, kā vienreiz Salatētis ar Raganu saderēja, kurš ātrāk iegūs 1000 “like” līdz Jaunam gadam, bet mīļākie varoņi dejos un dziedās, lai palīdzētu Salavecim un Sniegbaltītei nosvinētu kopā Jauno gadu!Liepājas Bērnu teātra jaunie aktieri kopā ar enerģisko režisori Vitu Pētersoni sagatavojuši iestudējumu, kas veidots pēc visiem labi pazīstamās Kārļa Skalbes pasakas motīviem. Režisore stāsta, ka visi kopā centušies iedziļināties it ka sen zināmā stāstā, akcentējot un izceļot būtisko vēstījumu: “Citus mīlošā un visu piedodošā sirds vienmēr ir stiprāka par visu ļauno. Ir kaut kas augstāks par mākoņiem un putniem – tā izskan šī doma izrādē, un tas ir tas, kas Kaķītim un mums katram palīdz”. Režisore turpina: “Labais un ļaunais ir bijis vienmēr. Varētu teikt, ka tie ir mūžīgi. Izrāde ir stāsts par dzirnavnieka Kaķīša dzīvi attiecībām ar citiem, gan labajiem, gan ļaunajiem, un galu galā par labā uzvaru.”

Jaungada pasākumā Jūsu bērns varēs:

· Piedalīties aizraujošā un intelektuālā programmā

· Satikties ar vismīļākiem multfilmas varoņiem

· Piedalīties jautrās spēlēs un padejot

· Satikties ar Salaveci un Sniegbaltīti

· Piedalīties Jaungada deja pie skaistas eglītes

· Saņemt dāvanu no multfilmas varoņiem

· Nofotografēties ar Salaveci un Sniegbaltīti

Vecums: no 1 gada līdz 12 gadiem

Biļešu cena bērniem ir 15 eiro, bet priekš vecākiem ir bezmaksas ieeja.
Biļetes jāsaglabā līdz izrādes beigām, lai saņemtu saldu dāvanu no pasaku varoņiem.
Salavecītis un Sniegbaltīte sagaidīs Jūs uz fotosesiju pie svētku egles.
Sīkākā informācija pa tālruni +371 29404295

 

Biļetes visās "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu