Muzikāls uzvedums bērniem "Grinča Ziemassvētki"

14. decembrī

14.00

Lielā zāle

 

Tuvojas Ziemassvētki, un nīgrais Grinčs gatavojas Kasīšu ciema iedzīvotājiem nozagt svētkus. Vai Grinča draugiem Elzai un Elfam kopā ar citu pasaku varoņiem izdosies izglābt svētkus un panākt, lai arī īgņām tie iepatīkas? Vai Ziemassvētku vecītis ieradīsies Kasīšu ciemā?

 

Lomās:
Rolands Beķeris (Grinčs)
Everita Pjata (Elza)
Ingars Gudermanis (Ziemassvētku vecītis)
Madara Enkuzena (Ziemassvētku elfs)
Kasīšu ciema iedzīvotāji: bērnu deju kolektīvs "Krustiņi" (vadītāja Inta Āboliņa) un vokālais ansamblis "Pērlītes" (vadītāja Iveta Logina).

Režisore: Lelde Kaupuža
Rīko: Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu