Krievu kultūras dienas

14. decembrī

18.00

Baletzāle

 

Katru gadu Liepājā notika Liepājas Krievu kopienas organizētās Krievu kultūras dienas. Sākotnēji šie pasākumi bija domāti kopienas locekļiem, taču laika gaitā daži no tiem kļuva plaši izplatīti visā pilsētā.

 

 

Programma būs pilna ar koncertiem, Liepājas un viesmākslas kolektīvu priekšnesumiem, amatieru priekšnesumiem, ielūgtajiem dzejniekiem, mūziķiem. Visi koncerti, radošie vakari un festivāli notiks sestdienās, tāpēc ikviens var nokļūt. LRO pēc tradīcijas neatstāj šos svētkus malā un dod krievvalodīgajiem liepājniekiem un pilsētas viesiem iespēju izbaudīt krievu kultūru, apmeklējot 3 daudzveidīgus pasākumus. Viens no šiem pasākumiem būs 15. gadu jubilei veltīts svētku koncerts.

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu