Kora "Laiks" labdarības koncerts "Tuvu, tuvu...tepat"

15. decembrī

16.00

Lielā zāle

 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "Laiks" un diriģente Ilze Balode kopā ar domubiedriem jau ceturto gadu rīko labdarības koncertu, kura mērķis ir palīdzēt kādam no līdzās esošajiem, kam nepieciešams atbalsts un uzmundrinājums. Vienosimies, lai svētku prieku izjustu ikviens! 

 

Ziemassvētki ir laiks, kad, lūkojoties uz aizvadīto gadu, atskatāmies uz padarīto, uz ieguvumiem un zaudējumiem, priecīgiem un skumjiem brīžiem. Tas ir laiks, kad cilvēku sirdīs ir īpaša vēlme palīdzēt līdzās esošajiem, lai svētku prieku izjustu ikviens.

Ilze Balode: "Kora "Laiks" labdarības koncertu tradīcija aizsākās 2016. gadā, kad vēloties darīt labu līdzcilvēkiem, aizdomājāmies, ka ikvienam no mums līdzās ir tie, kuru ikdiena dažādu apstākļu dēļ nav viegla, kam nepieciešama uzmanība, cilvēcība un sirds siltums kopā ar finansiālu atbalstu."

Kopā ar kori “Laiks” koncertā uzstāsies arī jauktais koris “Saldava” no Saldus, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas jaunie dziedātāji Toms Samsons un Tabita Balode ar draugiem. Programmā mūzika Ziemassvētku gaidīšanas noskaņās.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Foto materiāli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu