Koncertuzvedums "Laika lokos "

21. decembrī

17.00

Lielā zāle

 

2019. gada decembrī Bērnu un jauniešu radošās izaugsmes studija „Gaismiņa” (vadītāja Dzintra Orba) svinēs 25 gadu jubileju. Šī zīmīgā gadskārta tiks atzīmēta ar jubilejas koncertuzvedumu „Laika lokos”, kas notiks š. g. 21. decembrī plkst. 17.00 Liepājas Latviešu biedrības namā.

 

Jubilejas koncertuzvedums iecerēts kā vokālās studijas „Gaismiņa” dažādu paaudžu audzēkņu muzikāla sastapšanās, kurā tiks izdziedātas tautas spēka dziesmas un radīta Ziemassvētku noskaņa. Jubilejas pasākumā viesosies vairāki ansambļa „Gaismiņa” sadarbības partneri: Inita Malnača (Rīga), Māris Treijs (Rīga), Jana Bārtula (Rīga), Roberts Dinters (Liepāja), Liepājas Katoļu pamatskolas zvanu ansamblis Ērika Bukanta vadībā. Piedalīsies arī īpašie viesi: Lorija Vuda, Zanda Štrausa, Ilga Martinsone, Agnese Ose, Jānis Dreiblats. Koncertuzveduma „Laika lokos” režisore ir Sigita Jevgļevska, horeogrāfe – Monta Sprūde.
Ansambļa „Gaismiņa” vadītāja Dzintra Orba aicina uz sirsnīgu atkalsatikšanos mūzikā: „.. apstāsimies, ieklausīsimies, kopā veidosim harmonisku noskaņu. Lai mūzikā vairojas došanas prieks, lai kopība rada gaismu!”


Ansambļa „Gaismiņa” koncertuzvedumu „Laika lokos” atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, Rietumu Radio, beķereja „Roma".


Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs: www. bilesuparadize.lv

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu