Izrāde bērniem "Princis un Briesmone"

18. septembrī

14.00

Lielā zāle

 

Liepājas Latviešu biedrības namā uz 2020. gada 18. septembri plkst. 14:00 pārcelta 27. martā plānotā izrāde bērniem "Princis un biresmone". Iegādātās biļetes derīgas uz 18. septembra izrādi. 

 

Jaunā Minskas dramaturgu teātra izrāde "Princis un Briesmone" - draiskulīgs un jautrs teātra uzvedums pēc E.Tišuka lugas. Kādā caristē reiz dzīvoja princese. Nē - ne parasta princese, bet princese huligāns, draiskule, nebēdniece. Tiešāk briesmone. Kādi piedzīvojumi tikai ar viņu nenotiek un kāpēc viņu tā sauc uzzināsiet mūsu izrādē. Huligāniska pasaka-joks patiks kā bērniem tā arī viņu vecākiem. Jo viss šis piedzīvojumu karuselis ir ar dziļu jēgu un morāli.

Izrāde krievu valodā (jaunākā un vidējā vecuma skolēniem 5+ 11).
Ilgums 1 stunda
Režisors-iestudētājs: M. Lašickis.
Biļetes Biļešu serviss kasēs: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/bernu-teatris-princis-un-briesmone-305231/

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu