Stand Up izrāde "Manas bijušās"

14. decembrī

19.00

Kamerzāle

Liepājas Latviešu biedrības namā ar izrādi "Rūgtais pārītis" viesojās Rihards Čerkovskis. Pateicoties lieliskajai stāvizrādei, kas bija ļoti veiksmīga, 14. decembrī plkst. 19:00 R. Čerkovskis atgriezīsies Liepājā ar jaunu stāvizrādi jeb Stand Up "Manas bijušās".Tā kā attiecību tēma ir aktuāla visiem, šī ir iespēja atnāk izsmieties tiem, kas netika uz pirmo izrādi.

 

Dzīve kļūst par ļoti skaistu, kad saprotam, ka visa apkārtējā PASAULE ir mūsu domu atspulgs. Tas ir tik vienkārši, cik vienkārši tas izklausās. Kad es to sapratu, es ilgi smējos, jo pēkšņi es aptvēru, ka visas intrigas, ķildas, pārdzīvojumi, manas dzīves drāmas utt. kļuva nebūtiskas.

Es aicinu visus humora cienītājus noklausīties manu stāstu par attiecībām starp vīriešiem un sievietēm, par šķiršanos, par meliem, par iepazīšanos internetā, krāpšanu un par to, kā vīrieši redz šo pasauli, un kā sievietes.

Starp citu, es arī padalīšos ar laimīgu attiecību likumiem, lai mēs katrs varētu dzīvot harmonijā, mīlestībā, priekā un laimē.

 Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties www.bezrindas.lv 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu