Fotast gada izstāde "Refleksija"

3. janvārī

17.30

Izstāžu galerija

 

 

Liepājas Latviešu biedrības namā 2020. gada 3. janvārī plkst. 17:30 tiks atklāta Liepājas Tautas foto studijas Fotast gada izstāde "Refleksija" izstāde. 

 

 

Izstāde tapusi ar filozofisku pieeju cilvēka pašizziņai, aicinot arī skatītājus saskatīt kaut ko vairāk nekā pirmajā acu skatienā šķiet. Izstādē piedalās: Agris Klestrovs, Gunārs Kopštāls, Ilga Lasmane, Ilona Kila, Iveta Herbsta, Laila Dūna, Liene Ansone, Līga Evaldsone, Normunds Kaprano, Pēteris Jaunzems, Raimods Baumanis, Varis Sants, Ziedonis Safronovs un citi.

Izstāde būs skatāma Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā un foajē līdz 2020.gada 2.februārim bez maksas.

 

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu