Rikardiona jaunā albuma prezentācijas koncertu tūre

12. septembris

19.00

Lielā zāle

 

2020. gada rudenī mūziķis Rikardions, kurš jau vairākkārt viesojies Liepājas Latviešu biedrības namā, atgriezīsies Liepājā, lai kopā ar Silvestru Lorencu un Māri Jefremovu prezentētu savu jauno albumu. Koncerti sāksies no 4. septembra un noslēgsies 27. oktobrī. 15 koncerti visā Latvijā. Rikardions prezentēs savas jaunākās paša radītās oriģināldziesmas un jauno albumu.  Lai koncerti būtu vēl interesantāki, trīs temperamentīgi, talantīgi, šarmanti, jauni, latviešu mākslinieki ir apvienojušies, lai sniegtu pavisam jaunas sajūtas saviem klausītājiem. 

Koncertos skanēs jaunākās mūsu radītās kompozīcijas un protams, Jūsu iemīlētās, mūsu visskaistākās dziesmas. Par koncerta pavadošo, instrumentālo, dzīvo sastāvu rūpēsies meistarīgais pianists Anatolijs Livča.  Koncerta ilgums būs aptuveni 2 stundas ar starpbrīdi 15 minūtes. Visu koncertu sākuma laiks būs 19:00. 

Visi mīļi gaidīti uz koncertiem!

Biļetes iespējams iegādāties visās Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu