Pārcelts! Diskusiju cikla "Mans skaistais dārzs" 3. daļa – Peonijas

3. aprīlī

16.30

Izstāžu galerijā

No februāra Liepājas Latviešu biedrības nams saviem apmeklētājiem piedāvā jaunu pasākumu sēriju - izglītojošs diskusiju cikls dārza mīļotājiem "Mans skaistais dārzs". Diskusiju cikla ietvaros dažādu ziedu audzētāji un entuziasti būs laipni aicināti reizi mēnesī Liepājas Latviešu biedrības namā pulcēties uz kopīgām diskusijām, kuras turpināsies līdz vasarai un ierastajām ziedu izstādēm.

Trešā nodarbību cikla diskusija notiks 3. aprīlī plkst. 16:30 Izstāžu galerijā un tā tiks veltīta peoniju ziediem. Diskusiju vadīs Inga Žilinska no Jelgavas, kas sevi dēvē par neformālo peoniju kolekcionāri. Viņa pirmo reizi ar šiem ziediem saskārusies 2001. gadā. Kopš 2014. gada kolekcionāre sākusi pievērsties peoniju audzēšanai nopietni un izveidojusi savu dārzu. Gadu gaitā iegūtā pieredze un zināšanas diskusijas laikā ļaus dalīties ar interesentiem un palīdzēs ikvienam izvairīties no dažādu kļūdu pieļaušanas. Diskusijā tiks apspriesta peoniju audzēšana, mēslošana, slimības, kaitēkļi. Kopā apskatīta peoniju dažādība un raksturi, kā arī mīti un vērtīgi, vērā ņemami fakti. Protams, I.Žilinska padalīsies ar savu peoniju “lietvedības” pieredzi – kā neapjukt savā strauji augošajā kolekcijā.


Ieeja diskusiju cikla nodarbībās BEZ MAKSAS un iepriekšējas pieteikšanās!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu