Atceltās koncerta programmas biļešu atgriešanas kārtība

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, rūpējoties par līdzcilvēku veselību un sekojot līdzi noteiktajām Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, akts par atceltās koncertprogrammas pie galdiņiem "Balle neona dārzā" biļešu atgriešanu pieejams šeit: Akts biļešu atgriešanai 

Aizpildītu aktu, kas parakstīts ar drošu elektronisku parakstu, kopā ar iegādātas biļetes vai biļešu attēlu/iem sūtīt uz e-pastu: madara.lubane@biedribasnams.lv . Vai oriģināli parakstītu anketu kopā ar iegādāto biļeti vai biļetēm sūtīt caur pastu uz adresi: "Liepājas Latviešu biedrības nams", Rožu laukums 5/6, Liepāja, LV-3401 vai nogādāt klātienē pēc 2020. gada 14. aprīļa.

 

 Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu