Jaungada koncerta programma pie galdiņiem

Jaungada nakts svinības ar ugunīgiem priekšnesumiem un iemīļotām dziesmām! “Zelta jaungada balle”. Jaungada sagaidīšanas maģiskā nakts, kad tiek aizmirsts bijušais un priekpilni gaidīti Jaunā gada notikumi. Kā katru gadu sagaidīsim Jauno gadu kopā Liepājas Latviešu biedrības namā! Pavadīsim aizgājušo 2019. gadu kopā ar aktieriem, kas sniegs humora pilnus priekšnesumu, mūziķiem, kas izpildīs labi atpazīstamas un iemīļotas dziesmas, kā arī ugunīgiem priekšnesumiem, kas izkliedēs ziemas saltumu no apmeklētāju ķermeņiem un prātiem. Pirms pusnakts smieklu devu un labu garastāvokli vakaram piešķirs Liepājas teātra aktieru radošā apvienība "Ārstējam visu", kas izklaidēs cilvēkus, liekot humoristiski atskatīties uz dažādām dzīves situācijām.

Lasīt tālāk: Jaungada koncerta programma pie galdiņiem

Liepājnieki nobalsojuši par dāliju ziedu karalieni 2019

No 20. – 22. septembrim Liepājas Latviešu biedrības namā jau trešo gadu pēc kārtas notika dāliju ziedu izstāde, kuras laikā interesentiem bija iespēja ne vien aplūkot dāliju kolekcionāru un selekcionāru lolotās dāliju ziedu šķirnes, piedalīties kolekcionāra Maigura Strīķa lekcijā un neirografikas instruktores un mākslas terapeites Diānas Sergas meistarklasē, bet arī balsot par to dāliju ziedu šķirni, kas šogad iegūs titulu “Liepājas dāliju karaliene 2019”.

Lasīt tālāk: Liepājnieki nobalsojuši par dāliju ziedu karalieni 2019

Koncertprogramma pie galdiņiem “Balle pīlādžu dārzā” kopā ar grupu “Apvedceļš”

Oktobrī Liepājas Latviešu biedrības nams aicina ikvienu uz rudenīgo noskaņu koncertprogrammu pie galdiņiem “Balle pīlādžu dārzā”, kas norisināsies 18. oktobrī sākot no plkst. 20:00 Lielajā zālē. Pasākuma laikā klausītājus un dejotājus priecēs pazīstamā grupa “Apvedceļš” no Smiltenes, taču par izklaidi gādās Liepājas ceļojošā cirka “Beztemata” rādītie priekšnesumi.

Lasīt tālāk: Koncertprogramma pie galdiņiem “Balle pīlādžu dārzā” kopā ar grupu “Apvedceļš”

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu