Biedrības nams aicina uz Jaungada svinībām "Zem zvaigžņotās debess"

31. decembrī, no plkst. 22:00 ar īpaši krāšņām Jaungada svinībām durvis vērs Liepājas Latviešu biedrības nams, aicinot ikvienu pavadīt Vecgada vakaru un sagaidīt Jauno gadu kopā ar Dailes teātra dziedošo aktieru ansambli “Ilga”, kurā apvienojušies trīs atraktīvi un dziedoši aktieri - Gundars Silakaktiņš, Aldis Siliņš un Lauris Subatnieks. 

Lasīt tālāk: Biedrības nams aicina uz Jaungada svinībām "Zem zvaigžņotās debess"

Biedrības namā notiks filmas "Zigfrīds Anna Meierovics" reģionālā pirmizrāde

Reģionālo pirmizrādi Liepājā 10. novembrī plkst. 14.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē piedzīvos režisora Tālivalža Margēviča filma “Zigfrīds Anna Meierovics”, kas vēsta par pirmā Latvijas ārlietu ministra un otrā Latvijas Republikas Ministru prezidenta dzīvi un darbu. Papildu filmas kino seanss notiks plkst 16.00.

Lasīt tālāk: Biedrības namā notiks filmas "Zigfrīds Anna Meierovics" reģionālā pirmizrāde

Ar grupu “CREDO” un Jelgavas bigbendu atzīmēs Latvijas dzimšanas dienu

17. novembrī plkst. 20:00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina kopīgi nosvinēt valsts svētkus, apmeklējot Jelgavas bigbenda un leģendārās grupas “CREDO” koncertprogrammu pie galdiņiem „Daudz laimes, Latvija!”. Svētku atmosfēru ar krāšņiem tērpiem un eleganci papildinās sporta deju centra "Lesto" deju priekšnesumi.

Lasīt tālāk: Ar grupu “CREDO” un Jelgavas bigbendu atzīmēs Latvijas dzimšanas dienu

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu