Kungu kvartālā būs Rabarberu balle un latvju danči

Sestdien, 7.jūnijā, Kungu ielas radošajā kvartālā tiks svinēta Rabarberu balle. Jūnija mēnesis ir īsts rabarberu laiks, kad daba tiem sniedz vissulīgāko un gardāko garšu, tādēļ arī Kungu kvartāla mājīgajā pagalmā virmos rabarberu smarža. Rabarberu ballē neiztikt bez lauku labumiem, rabarberu gardudmiem, rabarberu ievārījuma gatavošanas un latviešu dančiem.

Jau no plkst.10:00 līdz 17:00 ikviens kvartāla apmeklētājs varēs Zaļajā tirdziņā sajust svaigo dārzeņu un zaļumu dvesmu, kā arī daļiņu no tās paņemt sev līdzi. Vietējie mājražotāji šajā dienā cildinās mūsu pašu rabarberu. Līdz ar to, būs sarūpējuši gan rabarberu sukādes, raušus, rabarberu vīnu un citus gardumus. Tirdziņā neiztrūkstoši daiļamatnieki rādīs savu roku veikumu un čaklumu, piedāvājot iegādāties savus darinājumus. 

Plkst.12:00 visi laipni aicināti piedalīties gastronomiskajā meistarklasē un kopā ar kvartāla saimnieci iemācīties pagatavot rabarberu ievārījumu. Tā būs iespēja būt kopā, apgūt jaunas zināšanas, kuras pēc tam izmantot savā ikdienas dzīvē. Lai veikumu nobaudītu, tiks iekurts lielais pavards un ceptas pankūkas. Pankūkas ar rabarberu ievārījumu sniegs garšas baudījumu un gandarījumu par to, ka katrs pats ir bijis daļiņa no šī procesa.

Savukārt, lai arī bērniem būtu radoša un interesanta pēcpusdiena, tiem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās.

Plkst.14:00 pēc radošas darbošanās, mielošanās ar pankūkām un rabarberu ievārījumu, tieši laikā būs Liepājas Danču kluba aicinājums iemācīties latvisko danču soļus un kopā doties dancī. Liepājas Danču klubs un lauku kapela "Paurupīte" parūpēsies, lai jūsu pirmie soļi latviešu danču pasaulē būtu skaisti un neaizmirstami.

Visas dienas garumā par atspirdzinošiem dzērieniem un gardiem ēdieniem rūpēsies SIA "Marķīza impērija".

Ieskandināsim vasaru kopā Rabarberu ballē Kungu ielas radošajā kvartālā, lai tā būtu saulaina, darbīga un radoša.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu