Kungu kvartālā notika Liepājas Bērnu mākslas skolas plenērs

10.jūnijā, Kungu ielas radošajā kvartālā notika Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas Liepājas Bērnu mākslas skolas audzēkņu plenērs, kura laikā vairāk kā 30 skolēni gan zīmēja, gan gleznoja pagalma ainavu. Skolēniem tā bija lieliska iespēja praktiski pielietot skolā iegūtās zināšanas, savukārt radošais kvartāls ir atvērts šādām jaunām un radošām iniciatīvām.

Liepājas Latviešu biedrības nams ir priecīgs par sadarbību ar Liepājas Bērnu mākslas skolu, sniedzot iespēju arī skolēniem sajust pagalma īpašo auru un radošo garu, gan zīmējot, gan gleznojot tā ainavu. Arī ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim 16.jūnijā Liepājas Latviešu biedrības namā būs iespēja apskatīt plenēra laikā tapušos skolēnu darbus, tajā skaitā ar Kungu ielas radošā kvartāla ainavu - Pētera 1.namu, folkloras centru "Namīns" un Jauniešu māju.

Kungu ielas radošais kvartāls ir mūsdienīga kultūras telpa, kurā notiek dažādi kultūras un mākslas pasākumi - radošās darbnīcas, koncerti, plenēri, performances. Lai izveidoto platformu padarītu vēl pievilcīgāku un dotu iespēju ikvienam interesentam veikt savu radošo darbību, Liepājas Latviešu biedrības nams ir atvērts jebkurai radošai sadarbībai un aktivitātēm radošajā kvartālā.

Mājīgais pagalms, kuru ieskauj unikāls ēku komplekss, kas ir 17.gs. koka arhitektūras mantojums, raisa iedvesmu un sneidz īpašu enerģiju jaunām ierosmēm un radošai darbībai.

Aicinām izmantot iespēju un attīstīt savas radošās idejas Kungu ielas radošajā kvartālā, Kungu ielā 24!

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu