Aicina pieteikties Zaļajam tirdziņam Kungu ielas radošajā kvartālā, svinot Zemeņu balli

Sestdien, 5.jūlijā, Kungu ielas radošajā kvartālā notiks Zemeņu balle. Zemenes ir lielisks enerģijas un vitamīnu avots. Lai celtu godā tik iecienīto un gardo ogu - zemeni, ballē neiztrūkstoša sastāvdaļa būs zemenes, svaigi lauku labumi, zemeņu ēdienu gatavošanas meistarklases un tikšanās ar uztura speciālisti. Jūlijs ir gardo zemeņu laiks, tādēļ aicinām tās nobaudīt arī Kungu kvartālā.

Zemeņu balle būs skaists jūlija ieskandināšanas pasākums, kad baudīt ne tikai svaigo garšaugu, pašaudzētu dārzeņu un zemeņu garšas buķeti, gardos un svaigos vietējo ražotāju sarūpētos lauku labumus, bet arī pašiem piedalīties gastronomiskajā darbnīcā un iemācīties gatavot zemeņu ēdienu. Savukārt, par zemeņu nozīmi uzturā un veselības veicināšanā pastāstīs uztura speciāliste.

Zaļajā tirdziņā tiek īpaši aicināti pieteikties mājražotāji un citi tirgotāji, kuri piedāvā svaigas zemenes, ogas, zaļumus, sieru, gaļu, kūpinātas zivis, kā arī citas gardas lietas. Parūpēsimies par garšas buķetes daudzveidību un Kungu ielas radošā kvartāla apmeklētājiem sniegsim izvēles iepējas, lai piemeklētu sev tīkamāko garšu un vietējo ražotāju produkciju. Tirdziņā laipni aicināti pieteikties arī daiļamatniecības meistari un citi tirgotāji. Interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Terēzei Fuglicai pa tālr. 63421670 vai mob.tālr. 29388447 līdz 30. jūnijam.

Būsiet mīļi gaidīti Zaļajā tirdziņā, lai svinētu Zemeņu balli kopā Kungu ielas radošajā kvartālā, Kungu ielā 24!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu