Biedrības nams aicina apmeklēt grupas “Apvedceļš” koncertprogrammu “Rudens balle”

14. oktobrī plkst. 20:00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina apmeklēt klausītāju iemīļotās grupas “APVEDCEĻŠ” koncertprogrammu pie galdiņiem “Rudens balle”. Vakara gaitā apmeklētāji varēs vērot stepa deju grupas “Soul Tap” (Rīga) atraktīvos deju priekšnesumus, kuru spilgtie tērpi un impulsīvie ritmi vienaldzīgu neatstās nevienu.

Nemanot, ar straujiem soļiem ir pienācis viens no krāšņākajiem gadalaikiem - rudens. Katru rītu aiz loga ir vērojamas aizvien jaunas nokrāsas, uz palodzes grabinās lietus, vējš dzenā košās kļavlapas – apkārt viss mainās. Lai izbaudītu šo zeltaino rudens skaistumu, Biedrības nams aicina liepājniekus un pilsētas viesus atzīmēt rudens laika atnākšanu kopā ar iecienīto un katru gadu gaidīto muzikālo apvienību “Apvedceļš”.

Grupā ”Apvedceļš” darbojas pieci atraktīvi mūziķi: solists Jānis Krūmiņš, bundzinieks Salvis Skopāns, basģitārists Armands Leimanis, taustiņinstrumentālists Mareks Siliņš un soloģitārists Edžus Podnieks. Mūziķi balles apmeklētājiem būs sarūpējuši īstu svētku programmu, kurā ikviens varēs saklausīt grupas lielākos hītus kā dziesma “Zemenes”, gan arī citas melodijas no grupas repertuāra, kuru ritmos ikviens varēs patīkami atpūsties un izdejoties.

Stepa dejas grupa “Soul Tap”, kuras pamatsastāvā ir divas stepa dejotājas – Annija Ķesele un Guna Kaše ir apliecinājušas sevi jau gandrīz desmit gadu garumā, sadarbojoties ar daudziem dažādu stilu mūziķu sastāviem, savas zināšanas ik brīdi pilnveidojot ārzemju festivālos un meistarklasēs pie pasaules augstākā līmeņa stepa meistariem, balles apmeklētājus pārsteidzot ar atraktīviem, ekspresīviem un horeogrāfiskiem priekšnesumiem, kuri uzrunās ne vienu vien skatītāju.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, balles skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotā fotostūrītī.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē no 19. septembra, tālr. 63423829.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu