Ar grupas “CREDO” koncertprogrammu pie galdiņiem atzīmēs Latvijas dzimšanas dienu

17. novembrī plkst. 20:00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina kopīgi nosvinēt valsts svētkus, apmeklējot leģendārās grupas “CREDO” koncertprogrammu pie galdiņiem „Daudz laimes, Latvija!”. Svētku atmosfēru ar krāšņiem tērpiem un eleganci papildinās sporta deju kluba "Lesto" deju priekšnesumi.

Biedrības nams pirmo reizi balles apmeklētājiem sniedz iespēju atzīmēt Latvijas dzimšanas dienas svinības kopā ar latviešu estrādes mākslinieku grupu “Credo”, kurā muzicē Guntis Veits (solists, ģitārists), Aivars Vīksna (solists, basģitārists), Gundars Lintiņš (sitaminstrumentālists) un Guntars Endzelis (solists, ģitārists).

Šo 43 gadu laikā kopš pastāv "Credo", grupa ir aktīvi piedalījusies dažādos konkursos un ieguvusi apbalvojumus (“Mikrofona aptauja”, “Muzikālā Banka”), kā arī veiksmīgi sadarbojusies ar populāriem mūziķiem, piemēram, daudzu dziesmu autors ir maestro Raimonds Pauls. Neskatoties uz grupas sastāva izmaiņām vairāk nekā 40 gadu pastāvēšanas laikā, “Credo” turpina uzstāties Latvijas klubos, saviesīgos vakaros un mūzikas festivālos, priecējot savus klausītājus ar lielisku mūziku.

Par godu valsts svētkiem, grupas līderis Guntis Veits sola izpildīt daudzveidīgu koncertprogramu, kurā būs iekļautas klausītājiem zināmās, laika pārbaudi izturējušās un tik ļoti iemīļotās dziesmas no grupas muzikālo gaitu sākuma, 90. gadiem, kā “Ziņģe par bailēm”,  “Meitene ar kallu ziediem”, “Kad nekas nav palicis tevī”, “Neko nevar skaidri zināt”, “Tur aiz mākoņiem ir saule” un citas dziesmas, kas tapušas samērā nesen un veltītas Latvijas dzimšanas dienai. Grupas dziesmu repertuāru papildinās Imanta Kalniņa, Zigmāra Liepiņa, Mārtiņa Brauna un citu komponistu darbi, pie kuru dziesmām apmeklētāji parasti vēlējušies dejot līdz rīta gaismai.

Vakara turpinājumā svētku apmeklētājus sagaidīs Liepājas sporta deju kluba "Lesto" dejotāji ar skaistiem un gracioziem priekšnesumiem, kuru izpildījumā redzēsim neatkārtojamo Vīnes valsi un temperamentīgās Latīņamerikas dejas.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, balles skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotajā fotostūrītī.

Aicinām ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi patriotiskās un līksmās noskaņās kopīgi sagaidīt Latvijas 99. dzimšanas dienu, apmeklējot balli “Daudz laimes, Latvija!”.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē no 17. oktobra, tālr. 63423829

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu