Biedrības nams aicina uz karnevālu “Jaungada balles maskarāde”

31. decembrī, no plkst. 22:00 ar īpaši krāšņām Jaungada svinībām durvis vērs Liepājas Latviešu biedrības nams, aicinot ikvienu pavadīt Vecgada vakaru un sagaidīt Jauno gadu kopā ar dziedošajiem aktieriem Juri Jopi un Anniju Putniņu koncertprogrammā “Sapnis par Brodveju”. Pēc pusnakts balles viesi Jaungada nakti varēs izdejot grupas “Vintāža” muzikālās programmas pavadījumā. Svētku salūts, šampanietis, laimes monēta, maskarāde, līksmība, dejas un citi pārsteigumi Jūs sagaidīs pašā Liepājas sirdī – Latviešu biedrības namā.

Latvijas Nacionālā teātra aktieris un Latvijas Nacionālās operas un baleta tenors Juris Jope un dziedātāja Annija Putniņa, kuru plašāka publika iepazina TV3 šovā “Izklausies redzēts”, kā arī pirms vairākiem gadiem piedaloties TV šovā “Koru kari”, sagaidot Jauno gadu, balles apmeklētājiem sniegs īpašu Ziemas dziesmu koncertprogrammu. Vecgada izskaņā būs dzirdamas R.Rodžersa, G.Geršvina, A.L.Vēbera un vēl daudzu citu leģendāro Brodvejas mūziklu autoru skaņdarbi, kā arī iemīļotas un visiem zināmas Ziemassvētku kompozīcijas, kas apmeklētājiem sniegs muzikālu baudījumu, uz mirkli sajūtoties kā neaizmirstamā piedzīvojumā, dodoties pa Ņujorkas naksnīgajām ielām.

Atbilstoši Ņujorkas atmosfērai, koncertprogrammu papildinās emocijām bagāts un dinamisks deju grupas “Jazz ‘n Coffee” (Rīga) valdzinošais kabarē šovs, horeogrāfa un profesionāla dejotāja Rolanda Meržejevska vadībā, kurā apvienosies dziesma, deja un aktierspēle spilgtos Brodvejas džeza deju priekšnesumos, uzrunājot ne vienu vien skatītāju, atgādinot par Ņujorku – pilsētu, kas vienmēr ir kustībā! Efektīgie pagriezieni un palēcieni, brīvās ķermeņa kustības un ritmiskums pārvērtīs deju priekšnesumus īstā Brodvejas izrādē.

Pēc svētku uguņošanas balles viesi Jaungada nakti varēs izdejot mūziķu apvienības  "Vintāža" šarmanto puišu muzikālās programmas pavadījumā, kas nu jau piecus gadus veido muzikālas restaurācijas no pagājušā gadsimta spožākajiem darbiem latviešu estrādes mūzikā. Bez tradicionālajām, iemīļotajām un tautā populārajām melodijām latviešu valodā, mūziķi apmeklētājus priecēs arī ar ārzemju mūzikas hitiem.

Vakara gaitā, pie elegantajām Brodvejas dīvām, sagaidot Latvijas simtgadi, balles apmeklētājiem būs iespēja pagatavot savu īpašo šokolādes laimes monētu “Latvijai 100”. Par laimes monētu tā kļūst tikai pēc tam, kad būsiet tajā ielikuši savas kvēlākās Jaungada vēlēšanās.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā,  pašus skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotā fotostūrītī “Uz sarkanā paklāja”.

Karnevāla viesi aicināti ierasties svinīgos tērpos un sejas maskās. Zem katras maskas ir seja, zem kuras, savukārt, stāsts. Uzbursim šo krāšņo Jaungada stāstu kopā!

Biļetes iespējams iegādāties Liepājas Latviešu biedrības nama kasē un visās “Biļešu Paradīze” kasēs vai www.bilesuparadize.lv

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu